ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

WE ARE

3D-Lasertec

Kdo jsme

Jsme společnost 3D – lasertec, s.r.o. a naším hlavním oborem je kovovýroba. Pro naše zákazníky z automobilového, potravinářského a strojního průmyslu vyrábíme prvotřídní díly přesně dle jejich požadavků. Naši konstruktéři pracují s moderními technologiemi, jako jsou např. 3D tiskárny, kde jsme schopni vyrobit plastové díly pro mustry nebo malé série. Ve výrobě pracujeme na nejmodernějších 2D a 3D laserech a zpracováváme plechy a profily různých formátů a materiálů s vysokou přesností řezu.

Prioritou pro nás je výroba a využití obnovitelných zdrojů energie. Využíváme vlastní solární elektřinu z panelů umístěných na střechách našich hal a v okolí firmy. Máme flotilu elektricky poháněných a hybridních automobilů. Všechny naše vysokozdvižné vozíky jsou poháněné CNG.

Jako ISO – certifikovaná firma máme jasně nastavené procesy výroby a důraz klademe na špičkovou kvalitu našich produktů. Naším cílem je být stále lepší a moderní společností!

Elektromobilita

Hypercharger od našeho zákazníka, společnosti Alpitronic, je nejkompaktnější a nejvýkonnější řešení HPC na trhu. Je připraven na budoucnost pokud jde o normy, budoucí standardy a všechny nové designy elektromobilů. Je k dispozici ve dvou velikostech pouzdra, čtyřech možnostech napájení a mnoha možnostech kabelů. Stanice poskytuje nabíjecí napětí téměř v celém rozsahu od 150 Vdc do 1000 Vdc, což umožňuje nabíjet i technologicky nejvyspělejší elektromobily pomocí systému CCS. Společnost 3D- Lasertec je hlavním výrobcem a dodavatelem pouzder.

Automobilový průmysl

Jsme výrobcem speciálních kontejnerů a univerzálních palet a orientujeme se hlavně na oblast automotive. Pro ostatní průmyslové oblasti jsme však schopni nabídnout individuální logistická řešení dle vašich požadavků.

Nejmodernější 2D a 3D laserové řezací stroje Trumpf a Adige nám umožňují dosáhnout nejvyšší přesnost a kvalitu.

Potravinářský průmysl

Ať už jde o skleněné lahve, PET nádoby nebo plechovky, pro plnění, etiketování nebo balení, pro vodu, pivo nebo nealkoholické nápoje – náš zákazník společnost Krones nabízí přizpůsobené systémové řešení pro každý procesní krok, každý typ nádoby a každou kategorii nápojů. Široké portfolio zahrnuje všechny stroje potřebné pro výrobu nápojů: Od natahovacích vyfukovacích forem na PET nádoby a oplachovačů skleněných lahví a plechovek až po plničky vhodné pro všechny typy nádob a etiketovače pro všechny běžné varianty etiketování a zdobení.

About us

We are 3D – lasertec, s.r.o., a company with core business in metal production. We produce first-class parts for our customers from the automotive, food and machinery industries exactly according to their requirements. Our design engineers work with modern technologies, such as 3D printers, which allow us to produce plastic parts for samples or small series. In production, we use state-of-the-art 2D and 3D lasers and process sheet metal and profiles of various formats and materials with high cutting precision.

Our priority is the production and use of renewable energy sources. We use our own solar electricity generated by rooftop panels on our production halls and in the company surroundings. We have a fleet of electric and hybrid cars. All our forklifts are CNG powered.

As an ISO-certified company, we have clear manufacturing processes and emphasize quality excellence in our products. Our goal is to continuously improve and be a modern company!

Contact us

Should you have any questions or wishes, please use the contact form.